1 Niedziela Wielkiego Postu – 18 II 2018

1. W Wielkim Poście zapraszamy we wtorki i piątki na nabożeństwo Drogi krzyżowej na godz. 17.30 do Sali Rycerskiej. Natomiast Gorzkie żale będą o godz. 16.00 w kościele.

2. W środę zapraszamy na Międzynarodowy Dzień Przewodnika, który będzie  odbywał się u nas oraz u sióstr karmelitanek bosych. Wstęp wolny. Zwiedzanie będzie odbywać się w grupach, które zbiorą się na schodach przed naszym kościołem i co godzinę od 10.00 do 16.00 pod opieką przewodników będą wchodzić na teren klasztoru. Na zakończenie o godz. 18.00 odbędzie się msza św. w intencji Przewodników przemyskich i ich rodziny, a po mszy koncert kwartetu skrzypcowego „Le Quattro Stagioni”. Będzie również możliwość wsparcia remontu drzwi głównych kościoła przez zakup cegiełki.

3. W środę nie będzie spowiedzi oraz Adoracji Najświętszego sakramentu.

4. W czwartek 22 lutego zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, które będzie odprawiane na ulicach naszego miasta. Rozpoczęcie o godzinie 19.00 na placu obok Archikatedry, zakończenie na przemyskim Wzgórzu. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

5. Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 11 im. Henryka Jordana w Przemyślu, serdecznie zapraszają rodziców wraz z dziećmi na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się w piątek w godzinach od 16.30 do 18.00.

6. W dniach od 23 do 25 lutego w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie będą się dobywać warsztaty dla rodziców, których dzieci odeszły z tego świata, bez względu na ich wiek i okoliczności śmierci. Szczegółowe informacje na plakacie w kruchcie.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 msza św. z udziałem Chóru parafialnego.