11 Niedziela Zwykła – 17 VI 2018

1. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszym kościele w dni powszednie o 17.30, natomiast w niedziele o 16.30.

2. W środę Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź w naszym kościele od godz. 15.00.

3. W środę po wieczornej mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.

4. W piątek o godz. 8.00 msza św. na zakończenie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej nr 11 w Przemyślu. Tego dnia kancelaria parafialna będzie nieczynna.

5. W przyszłą niedzielę:

– o godz. 10.00 msza z udziałem chóru parafialnego.

– po mszy o godz. 17.00 z racji ostatniej niedzieli miesiąca modlitwa wstawiennicza prowadzona przez KREM.

6. Zapraszamy na nauki przedmałżeńskie organizowane przy naszej parafii. Pierwsze spotkanie w poniedziałek 25go czerwca o godz. 19.00 w Sali Rycerskiej – wejście przez furtę klasztorną.

7. W ostatnim czasie z pomocą naszej Kurii zakonnej z Krakowa udało się zakupić i zainstalować nowe nagłośnienie w kościele, które kosztowało ponad 18 tyś. zł. Teraz przyszedł czas na oczyszczenie posadzki, która jest w opłakanym stanie. Trzeba będzie zakupić profesjonalne maszyny do czyszczenia oraz odpowiednie płyny, które pozwolą na fachową pielęgnację posadzki. Całość kosztów to ponad 8 tyś. zł. Już udało się porozumieć, żeby rozłożyć ten koszt na raty. Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie w miarę możliwości, żeby nasza wspólna świątynia była coraz piękniejsza i była godnym miejscem modlitwy. Także w czasie nowenny przed Uroczystością MB Szkaplerznej w czasie kiermaszu będziemy zbierać pieniądze na ten cel.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii jest już do nabycia nowy numer naszej gazetki parafialnej Na Karmel.