14 Niedziela Zwykła – 8 VII 2018

1. Trwa nowenna  przed Uroczystością NMP z Góry Karmel. W dni powszednie rozpoczynamy Godzinkami do Matki Bożej o godz. 17.30 w niedzielę o 16.30, później Eucharystia z kazaniem, a po niej nabożeństwo i odczytanie próśb zanoszonych do Boga za wstawiennictwem MB Szkaplerznej. Każdego dnia po nabożeństwie będzie można przyjąć szkaplerz karmelitański. Uroczystej mszy św. 16 lipca o godz. 18.00 będzie przewodniczył ks. Dariusz Dziadosz. W trakcie nowenny organizujemy kiermasz, z którego dochód będzie przeznaczony na zakup sprzętu do sprzątania posadzki w naszym kościele. Dziękujemy za każde wsparcie.

2. W Święto św. Benedykta 11 lipca o godz. 16.00 zostanie odprawiona w naszym kościele uroczysta Msza Święta w 75 rocznicę Zbrodni Wołyńskiej. Bezpośrednio po Eucharystii odbędą się uroczystości przy Grobie Wołyńskim na Cmentarzu Wojskowym. Na uroczystość zaprasza Prezydent Miasta Przemyśla.

3. Z tej racji w środę Adoracji Najświętszego Sakramentu i spowiedzi w naszym kościele nie będzie.

 4. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 msza św. zbiorowa przez wstawiennictwo św. Rafała Kalinowskiego za Polaków na emigracji, ich rodziny oraz za zmarłych na obczyźnie.

5. Organizujemy wyjazd do Czernej na XX Ogólnopolskie Spotkanie Rodziny Szkaplerznej w dniu 21 lipca. Wyjazd o godz. 4.00 z parkingu na Rybim Placu, powrót w godzinach wieczornych. Zapisy do 15 lipca w zakrystii lub na furcie klasztornej. Koszt wyjazdu 60 zł.