17 Niedziela Zwykła – 29 VII 2018

1. Dzisiaj po każdej mszy św. odbędzie się błogosławieństwo pojazdów oraz kierowców. Bedzie również możliwość wsparcia dzieła pomocy misjom MIVA Polska poprzez uczestnictwo w akcji „1 grosz za 1 kilometr bezpiecznej jazdy”.

2. W czwartek o godz. 17.30 nabożeństwo z modlitwami o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.

3. W piątek wyjście do chorych z racji I piątku miesiąca o godz. 9.00.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 9.30 Zmiana Tajemnic Różańcowych.

5. Organizujemy pieszą pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej w dniach od 12 do 15 sierpnia. Zapisy do 10 sierpnia na furcie klasztornej i w zakrystii. Koszt 55 zł od osoby (w tym noclegi, ubezpieczenie, ksero śpiewnika i plakietka). Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w pielgrzymce jedynie pod opieką dorosłych. Spotkanie organizacyjne pielgrzymów w dniu 11 sierpnia po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18.45. Opiekunem pielgrzymki będzie o. Mariusz Wójtowicz nasz współbrat z Krakowa.

6. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Przemyskiej im. Św. Józefa Sebastiana Pelczara Biskupa realizuje projekt „Akademia Małego Nazaretu”, w ramach którego powstanie w przedszkolu trzynaście dodatkowych miejsc dla dzieci. Stowarzyszenie pozyskało dofinansowanie z Unii Europejskiej i w ramach tych środków od 1 września 2018 r. do 31 lipca 2019 r. w całości zostanie sfinansowane czesne i zajęcia dodatkowe. W chwili obecnej prowadzony jest nabór dla dzieci w wieku od 4 do 5 lat. Przedszkole przyjmie również dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności. Więcej informacji na plakacie w kruchcie.