2 Niedziela Adwentu – 8 XII 2019

1. W okresie zimowym od poniedziałku do soboty nabożeństwa i msze św. będą odprawiane w Sali Rycerskiej. Na niedziele będziemy wracać do kościoła. Przez Adwent zapraszamy od poniedziałku do soboty na msze św. roratnie na godz.18.00.

2. W piątek kancelaria parafialna będzie nieczynna.

3. W sobotę Uroczystość św. Jana od Krzyża. Rano msza św. w Sali Rycerskiej, wieczorem o godz. 18.00 Uroczysta Eucharystia w kościele. Serdecznie zapraszamy.

4. W przyszłą niedzielę:

  •  o godz. 10.00 msza św. w intencji Polaków na emigracji, ich rodzin oraz za zmarłych na obczyźnie. Intencje można składać w zakrystii oraz na furcie.
  •  po mszy św. o 11.30 spotkanie młodzieży klas VII przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

5. Prezydent Miasta Przemyśla oraz Caritas Archidiecezji Przemyskiej serdecznie zapraszają na Wigilię Miejską, która odbędzie się 15 grudnia w niedzielę o godz. 16.00 na Rynku Starego Miasta w Przemyślu.

6. Dzisiaj po mszach św. będzie możliwość wsparcia misji katolickich biorąc udział w kiermaszu organizowanym przez s. Dorotę i dzieci z naszej Scholii. Pragniemy również poinformować, że Grupa Kolędników wraz z s. Dorotą w dniach 11-12 grudnia jedzie na Konferencję Episkopatu Polski. Dla nas wszystkich jest to radość i duma, że zostali wybrani tylko oni spośród wielu grup z całej Polski.

7. W zakrystii jest już do nabycia nowy numer naszej gazetki parafialnej Na Karmel oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom Caritas oraz opłatki na stół wigilijny.