20 Niedziela Zwykła – 18 VIII 2019

1. W czwartek o godz. 18.00 w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej odbędzie się Galowy Koncert Diakonii Muzycznej Archidiecezji Przemyskiej pod tytułem „LITANIA ZA POLSKĘ”.  Koncert wpisuje się w 80 rocznicę napaści hitlerowskich Niemiec na Polskę i jest dedykowany bohaterom naszej wolności. Serdecznie zapraszamy do udziału w niepodległościowym spektaklu.

2. W piątek kancelaria parafialna będzie nieczynna.

3. Organizatorzy tegorocznych Dni Patrona Miasta Przemyśla Św. Wincentego, które odbędą się w dniach 24 – 25 sierpnia zapraszają do wspólnego świętowania. Szczególnie zapraszamy w niedzielę na godz. 10.00 do udziału w uroczystej Mszy Świętej w intencji Przemyśla w kościele Franciszkanów. Szczegóły na plakatach.

4. W sobotę 31 sierpnia zapraszamy wszystkie grupy duszpasterskie działające przy naszym klasztorze, wszystkich przyjaciół i sympatyków Karmelu, rodziny gromadzące się w III niedziele miesiąca na mszach za polskich emigrantów na piknik w ogrodzie klasztornym. Rozpoczniemy Eucharystią o godz. 15.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy.