21 Niedziela Zwykła – 26 VIII 2018

1. W czwartek po czteromiesięcznej pracy w Chicago wraca do nas o. Stefan Skórnóg, natomiast w sobotę do naszej wspólnoty dołączy o. Sylwester Potoczny wieloletni misjonarz pracujący w Afryce.

 2. W piątek 31 sierpnia o godz. 16.30 w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 11 w Przemyślu odbędzie się spotkanie uczniów kl. I i ich rodziców z dyrektorem, wychowawcami i nauczycielami.

 3. Prezydent Miasta Przemyśla i Dowództwo Garnizonu Przemyśl zapraszają Mieszkańców Miasta do udziału w uroczystościach z okazji 79 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. W sobotę 1 września o godzinie 10.00, w naszym kościele zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji ofiar II Wojny Światowej. Bezpośrednio po Eucharystii około godz. 11.30 odbędzie się dalsza część uroczystości przy Grobie Nieznanego Żołnierza na Cmentarzu Wojskowym w Przemyślu.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 9.30 Zmiana Tajemnic Różańcowych.

5. W Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w dniach 1-2 września Ks. Prof. Tadeusz Guz poprowadzi seminarium pt. Człowiek w nauce św. Tomasza i ideologii Karola Marksa. Dokładniejsze informacje znajdują się na plakatach w kruchcie.

6. W zakrystii jest już do nabycia nowy Głos Karmelu, a na furcie będzie można nabyć album o. Szczepana Praśkiewicza pt. „Niebo Karmelu” o 212 błogosławionych i świętych Rodziny Karmelitańskiej. Cena albumu 40 zł.