23 Niedziela Zwykła – 9 IX 2018

1. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek 14 września o godz. 19.00. Rozpoczęcie przy Archikatedrze i przejście ulicą Zamkową, św. Królowej Jadwigi, alejkami Parku Miejskiego na Wzgórze Trzech Krzyży.

2. Duszpasterstwo Środowisk Tradycyjnych zaprasza na pielgrzymkę do Jarosławia do trzech wizerunków maryjnych: Matki Bożej Śnieżnej – Królowej Rodzin, Maryi – Bramy Miłosierdzia i Matki Bożej Bolesnej. Pielgrzymka odbędzie się 15 września, wyjazd autokarem o godz. 7.00 z parafii od strony Sanu. W planie jest także Msza święta, zwiedzanie miasta w tym podziemnej trasy turystycznej oraz ognisko. Koszt 40 zł. Zapisy w kancelarii parafii pw. Świętej Trójcy w Przemyślu.

3. W przyszłą niedzielę:

– o godz. 10.00 msza św. za Polaków na emigracji, ich rodziny oraz za zmarłych na obczyźnie. Intencje przez wstawiennictwo św. Rafała Kalinowskiego można składać na furcie i w zakrystii.

– po mszy św. o godz. 11.30 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I komunii św.

4. Bractwo św. Łazarza z Jerozolimy, zaprasza na II edycję charytatywnego biegu ulicznego pod hasłem: „Przemyska Piątka dla Hospicjum”. Bieg odbędzie się w niedzielę, 16 września o godz. 14:00 – start spod Urzędu Miasta. Fundusze zebrane w trakcie tego wydarzenia zostaną przeznaczone na budowę Centrum Hospicyjno – Opiekuńczego „BETANIA” im. św. Łazarza z Jerozolimy, mieszczącego się przy ulicy Słowackiego w Przemyślu.