25 Niedziela Zwykła – 23 IX 2018

1. W piątek kancelaria parafialna będzie nieczynna.

2. Towarzystwo Miłośników Sztuki Sakralnej zaprasza dzieci do udziału w warsztatach ikonograficznych, które odbędą się w Młodzieżowym Domu Kultury w Przemyślu w sobotę 29 września o godz. 10.00. Udział w warsztatach jest bezpłatny, szczegółowe informacje znajdują się na stronie MDK.

3. Siostry Michalitki, zapraszają bardzo serdecznie wszystkie chętne dzieci do przebrania się w strój św. Michała Archanioła. Mogą się przebrać przedszkolaki i dzieci od I do IV klasy. Dzieci przychodzą na Mszę  św. w strojach archanielskich na  godz. 11.30 w dniu 30 września. Po Mszy Św. jury oceniać będzie stroje, a dzieciom będzie w tym czasie robione zdjęcie. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.

4. W niedzielę 30 października, zapraszamy na DESZCZ RÓŻ! Po mszy św. o godzinie 17.00 odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą uwielbienia i dziękczynienia. Przez wstawiennictwo Św. Teresy od Dzieciątka Jezus będziemy prosić o potrzebne łaski.  Prosimy przynieść zaadresowane koperty z naklejonymi znaczkami. Listy z prośbami będą omodlone przez ss. Karmelitanki i wspólnotę KREM. Po roku zostaną odesłane na podany adres.

5. W poniedziałek 1 października w Święto św. Teresy od Dzieciątka Jezus, będziemy przeżywać w naszej parafii Wizytację Kanoniczną, którą przeprowadzi Ks. Bp Stanisław Jamrozek. O godz. 16.45 w Sali Rycerskiej odbędzie się spotkanie z wszystkimi grupami duszpasterskimi. W tym dniu rozpoczynamy modlitwę różańcową i wyjątkowo ze względu na Wizytację, Różaniec będzie o godz. 17.20! O godz. 17.50 przywitanie Ks. Biskupa przed wejściem do świątyni, a później Eucharystia. Zachęcamy do uczestnictwa.