27 Niedziela Zwykła – 6 X 2019

1. Furta klasztorna w tym tygodniu będzie czynna tylko od 8.00 do 13.00.

2. W zakrystii i na furcie można już składać kartki na listopadowe Zaduszki. Naszych bliskich zmarłych będziemy szczególnie polecać Bożemu Miłosierdziu podczas modlitwy różańcowej i wieczornej Eucharystii przez cały listopad.

3. Z okazji Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego zapraszamy serdecznie dzieci do modlitwy różańcowej, która będzie w naszym kościele w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.45. Z tej racji przez cały październik będzie nam towarzyszyć Patronka Misji św. Teresa od Dzieciątka Jezus oraz mapa świata, jako przypomnienie że jesteśmy posłani do wszystkich ludzi z Dobrą Nowiną o Jezusie.

4. W przyszłą niedzielę w związku z XIX Dniem Papieskim odbędzie się zbiórka pieniędzy na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Natomiast po mszy o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie młodzieży z klas VII przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania.

5. W dniach 11-13 października w Bursie Szkolnej w Przemyślu przy ul. Chopina l odbywać się będą warsztaty muzyczne organizowane przez Diakonię Muzyczną Archidiecezji Przemyskiej. Młodych (od klasy VII) zapraszamy do udziału w zajęciach i do posługi ewangelizacyjnej przez śpiew i muzykę. Informacje na plakatach i na stronie internetowej.

6. Świecki Zakon Karmelitański zaprasza w poniedziałek 14 października na „Modlitwę ze św. Teresą od Jezusa”, będzie to czas po Eucharystii na prowadzoną modlitwę karmelitańską.