31 Niedziela Zwykła – 4 XI 2018

1. W zakrystii i na furcie można składać kartki na listopadowe Zaduszki. Naszych bliskich zmarłych będziemy szczególnie polecać Bożemu Miłosierdziu podczas modlitwy różańcowej i wieczornej Eucharystii przez cały listopad.

2. W środę od godz. 15.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź w naszym kościele.

3. W najbliższy czwartek o godz. 18.00 odbędzie się kolejny Wieczór Zaufania u Ojców Reformatów pod hasłem Nie jest dobrze być człowiekowi samemu. W programie m.in. Msza Święta o rozpoznanie woli Bożej oraz w intencji o dobrą żonę i dobrego męża.

4. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w niedzielę 11go listopada po mszy o godz. 11.30.

5. Prezydent Miasta Przemyśla, Rada Miejska w Przemyślu i Dowództwo Garnizonu Przemyśl zapraszają Mieszkańców Miasta do udziału w uroczystościach z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę. 11 listopada w Archikatedrze Przemyskiej o godz. 10.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny. Bezpośrednio po Mszy nastąpi przemarsz ulicami miasta do Pomnika Orląt Przemyskich na dalszą część uroczystości, która rozpocznie się około godz. 12.00.

6. W zakrystii jest do nabycia nowy Głos Karmelu oraz Na Karmel, nasza gazetka parafialna.