32 Niedziela Zwykła – 10 XI 2019

1. W tym tygodniu msze św. oraz nabożeństwa będą odprawiane w Sali Rycerskiej przy furcie.

2. Kartki z Wypominkami można składać w zakrystii oraz na furtę klasztorną. W listopadzie w intencji naszych bliskich zmarłych będziemy modlić się codziennie na Różańcu pół godziny przed wieczorną Eucharystią sprawowaną w ich intencji.

3. Jutro z okazji 101 rocznicy odzyskania Niepodległości w Archikatedrze Przemyskiej o godz. 10.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny. Bezpośrednio po Mszy nastąpi przemarsz ulicami miasta pod Pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego.

4. Natomiast po wieczornej mszy św. w naszym kościele odbędzie się spotkanie młodzieży klas VIII przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

5. W czwartek Uroczystość Wszystkich Świętych Zakonu Karmelitańskiego, a w piątek wspomnienie wszystkich zmarłych z naszego Zakonu.

6. W piątek Kancelaria Parafialna będzie nieczynna.

7. W sobotę o godz. 13.00 w kościele pw. Józefa Sebastiana Biskupa w Przemyślu (Monte Cassino) odbędzie się uroczysta Msza Święta w intencji dzieci zmarłych przed urodzeniem i ich rodziców. Po Mszy Św. trumna ze zmarłymi dziećmi zostanie złożona w grobie na Cmentarzu Zasańskim w Przemyślu.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 msza św. oraz modlitwy za wstawiennictwem św. Rafała Kalinowskiego w intencji Polaków na emigracji, ich rodzin oraz za zmarłych na obczyźnie. Intencje można składać w zakrystii oraz na furcie.

9. W zakrystii można nabyć nowy numer Głosu Karmelu, a także naszej gazetki parafialnej Na Karmel oraz kalendarz rolniczy na przyszły rok w cenie 25 zł.