33 Niedziela Zwykła – 19 XI 2017

Kartki z Wypominkami można składać do zakrystii oraz na furtę klasztorną. W listopadzie w intencji naszych bliskich zmarłych modlimy się codziennie na Różańcu przed wieczorną Eucharystią sprawowaną w ich intencji. Modlitwa różańcowa od poniedziałku do soboty o godz. 17.30 w Sali Rycerskiej, a w niedzielę o 16.30 w kościele.

Na czas zimowy postanowiliśmy przenieść nabożeństwa i msze święte w dni powszednie do Sali Rycerskiej. W niedziele wszystko odbywałoby się w kościele. Zmiany te wynikają ze względów ekonomicznych. Za wszelkie trudności bardzo przepraszamy.

W środę Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 15.00 w Sali Rycerskiej.

W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 msza św. z udziałem Chóru parafialnego. Natomiast o 17.00 Eucharystia z modlitwą o wstawienniczą prowadzoną przez KREM.

Katechezy przedmałżeńskie w miesiącu grudniu 2017 roku, będą głoszone w parafii pw. MB Królowej Polski w Przemyślu – Kmiecie w: poniedziałki, środy i piątki o godzinie 19.00. Pierwsze spotkanie dnia 1 grudnia w piątek w sali katechetycznej przy plebanii. Zainteresowanych zapraszamy.

Parafia pw. Świętej Trójcy w Przemyślu organizuje pielgrzymkę do Markowej w dniu 26 listopada. W ramach pielgrzymki będzie zwiedzanie muzeum męczenników – Rodziny Ulmów, odwiedziny grobu Sług Bożych oraz niedzielna Msza św. w miejscowym kościele. Wyjazd o godz. 10.00, koszt 20 zł. Zapisy wraz z wpłatą i numerem PESEL w kancelarii parafialnej codziennie w godz. 16.00 – 18.00.