4 Niedziela Wielkiego Postu – 11 III 2018

1. W Wielkim Poście zapraszamy we wtorki i piątki na nabożeństwo Drogi krzyżowej na godz. 17.30 do Sali Rycerskiej. Natomiast Gorzkie Żale będą o godz. 16.00 w kościele. Składka zebrana w czasie Gorzkich Żali będzie przeznaczona na kwiaty do Bożego grobu.

2. Od niedzieli do wtorku będą trwały w naszym kościele rekolekcje dla Szkoły Podstawowej nr 11. Przy tej okazji bardzo mocno dziękujemy s. Dorocie za jej zaangażowanie w prowadzenie Scholii i pracę z dziećmi. Niech Bóg jej wynagrodzi trud i czas jaki poświęca żeby jak najwięcej dzieci przychodziło do naszego kościoła.

3. W środę nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu i Spowiedzi w naszym kościele.

4. W czwartek wypada 70. rocznica śmierci bł. ks. Jana Balickiego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za przyczyną bł. ks. Jana do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu na godz. 18.00.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 msza św. w intencji Emigrantów i ich rodzin.

6. Już dziś zapraszamy na rekolekcje o Duchu Świętym, które w naszym kościele rozpoczniemy w poniedziałek 19 marca, a zakończymy 21 marca w środę. Rozważania rekolekcyjne po wieczornych mszach św. poprowadzi Pani Maria Miduch, biblistka i wykładowca języka hebrajskiego z Krakowa. Serdecznie zapraszamy.

7. W zakrystii oraz na furcie są do nabycia w małej ilości świece w cenie 10 zł i baranki wielkanocne w cenie 5 zł.