4 Niedziela Zwykła – 3 II 2019

1. Dziś wspomnienie św. Błażeja, z tej racji istnieje możliwość błogosławieństwa świec i jabłek po mszy w zakrystii. Natomiast we wtorek, we wspomnienie św. Agaty możliwość błogosławieństwa chleba, wody i soli, również w zakrystii.

2. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź w Sali Rycerskiej od godz. 15.00.

3. W czwartek o godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy za kapłanów oraz o nowe powołania.

4. Od 4 lutego przez okres trzech tygodni w poniedziałki, środy i piątki o godz. 19.00 rozpoczną się Katechezy przedmałżeńskie w Archikatedrze Przemyskiej.

5. Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie SP Nr 11 im. Henryka Jordana w Przemyślu, serdecznie zapraszają na Dzień Otwarty szkoły, który odbędzie się 6go lutego w godz. Od 16.30 do 18.30. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi.

 6. Prezydent Miasta Przemyśla i Związek Sybiraków Oddział w Przemyślu serdecznie zapraszają mieszkańców miasta w dniu 10 lutego do udziału w uroczystych obchodach 79 rocznicy pierwszej masowej deportacji Polaków na Sybir pod hasłem „Zapal Znicz Wywiezionym”. Uroczystość rozpocznie się Mszą świętą o godzinie 10.00 w kościele pw. św. Trójcy w Przemyślu. Dalsza część uroczystości odbędzie się na nieczynnej rampie kolejowej Przemyśl – Bakończyce.