Niedziela Chrztu Pańskiego – 7 I 2018

1. Wraz z dzisiejszą niedzielą kończymy w liturgii Okres Bożego Narodzenia, chociaż kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.

2. Dziś po  mszy św. o godz. 17.00: Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu zapraszają na Koncert kolęd oraz do wspólnego kolędowania.

3. W środę spowiedź i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 w Sali Rycerskiej.

4. W przyszłą niedzielę po mszy o 11.30 spotkanie młodzieży z klas 6 i 7 oraz 2 gimnazjum przygotowujących się do Bierzmowania.

5. W poniedziałek 15 stycznia zapraszamy na kolejne spotkanie w Karmelitańskiej Szkole Modlitwy, które odbędzie się po wieczornej Eucharystii w Sali Rycerskiej. Serdecznie zapraszamy.

6. Trwają zapisy na Seminarium Odnowy Wiary pt. Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym, które rozpoczniemy w niedzielę  21 stycznia o godzinie 17.00 w Sali Rycerskiej. Zapisy na furcie i zakrystii lub bezpośrednio we wspólnocie KREMu w poniedziałek przed lub po spotkaniu modlitewnym.

7. Od 21 stycznia rozpoczynamy w naszym kościele cykl modlitw za polskich emigrantów przez wstawiennictwo św. Rafał Kalinowskiego. W każdą trzecią niedzielę miesiąca o godz. 10.00 będzie tzw. msza św. zbiorowa w intencji emigrantów, ich rodzin oraz zmarłych na obczyźnie. Prośby, które zostaną włączone do mszy św. zbiorowej można zapisywać w zakrystii i na furcie oraz złożyć dobrowolną ofiarę. Pierwszej Eucharystii 21 stycznia będzie przewodniczył Ks. Abp. Adam Szal. Serdecznie zapraszamy.