Niedziela Trójcy Przenajświętszej – 27 V 2018

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe: w dni powszednie na godz. 17.30, w uroczystości i niedziele na godz. 16.30.

2. W środę Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź w naszym kościele od godz. 15.00.

3. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze śś. o godz. 7.00 i 17.00. Nie będzie u nas mszy o 10.00 i 11.30 z racji głównej Procesji po mieście, która rozpocznie się o godz. 9.00 mszą św. przy kościele księży Salezjanów. Po procesji Eucharystycznej, podobnie jak w poprzednich latach, rozprowadzane będą tzw. chlebki dobroci. Przy tej okazji możemy złożyć dowolny datek jako dar dobroci okazanej potrzebującym dzieciom i młodzieży. Akcja „chleb dobroci”, to okazja, by wspomóc ubogich, a zarazem wyrazić wdzięczność Bogu za dar Chleba Eucharystycznego i za nasz chleb powszedni.

4. W piątek wyjście do chorych o godz. 9.00. Od piątku rozpoczynamy również nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji oktawy Bożego Ciała litania będzie śpiewana w trakcie procesji po mszy św. o godz. 18ej, a w niedzielę po mszy o godz. 17ej. Uroczysta procesja po naszej parafii będzie w czwartek 7go czerwca.

5. W przyszłą niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych o godz. 9.30.

6. Od poniedziałku 4 czerwca w Parafii pw. św. Józefa w Przemyślu u Salezjanów, rozpoczną się Katechezy Przedmałżeńskie. Będą odbywały się przez 3 tygodnie w poniedziałki, środy i piątki, o godz. 19.00, w salkach pod kościołem.

7. Już dziś zapraszamy na spotkanie wszystkich związanych z naszymi grupami duszpasterskimi wraz z osobami, które łączą się z nami w modlitwach w III-e niedziele miesiąca za Polaków na emigracji, na spotkanie rekreacyjne w naszym ogrodzie w sobotę 9-go czerwca po wieczornej Eucharystii.