Pielgrzymka do Medjugorje- 30.05 – 06.06.2020 r.

PROGRAM PIELGRZYMKI:

Dzień 1 – 30.05.2020 r. /sobota/

Wyjazd o godz. 4.30 z Przemyśla , przejazd do Marija Bistrica (chorwacka Częstochowa) zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2 – 31.05.2020 r. /niedziela/

Śniadanie i wyjazd do Medjugorie. Przyjazd do Medjugorie w godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie, obiadokolacja, udział w wieczornym programie modlitewnym.

Przez kolejne dni będziemy brali wspólnie udział w Międzynarodowej Mszy św. i różańcu w parafialnym kościele św. Jakuba. Pójdziemy na Drogę Krzyżową na GORĘ KRIZEVAC, wejdziemy także na GORĘ OBJAWIEŃ – PODBRDO odmawiając wspólnie różaniec. Spotkamy się w OAZIE CENACOLO z chłopcami wychodzącymi z narkomani, którzy przekażą nam swoje świadectwa. Będziemy w SURMANCI, czyli miejscu gdzie znajduje się ikona Jezusa Miłosiernego, przy którym Ugo Festa został uzdrowiony (cud, który zadecydował o wyniesieniu na ołtarze św. Faustyny Kowalskiej). Nawiedzimy Tihalinę. Jeden dzień spędzimy nad morzem, na jednej z plaż Makarskiej Riviery.

2.06.2020 r. weźmiemy udział w objawieniu dla Mirjany pod Niebieskim Krzyżem

Nawiedzimy VEPRIC  (chorwackie Lourd). Wodospady KRAVICA za dodatkową opłatą 5 euro. Codziennie w tych dniach śniadania i obiadokolacje. W miarę możliwości spotkanie z widzącymi i Franciszkanami oraz osobami dotkniętymi przez Miłosierdzie Boże.

5.06.2020 r. /piątek/

Msza św., śniadanie i wyjazd do Polski. W drodze powrotnej nawiedzimy Sanktuarium Krwi Chrystusa w Ludbregu (Chorwacja).

Cena: 450 zł + 155 euro

ŚWIADCZENIA:

Transport i ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Noclegi i Wyżywienie: codziennie śniadanie i obiadokolacja, opieka kapłana, przewodnika oraz tłumaczenie symultaniczne .

Osoby, które mają przewlekłe choroby powinny doubezpieczyć się indywidualnie lub za dodatkową opłatą u naszego ubezpieczyciela.

Zabieramy ze sobą m.in.:

Ważny paszport lub dowód osobisty; kartę EKUZ (wyrabiamy nieodpłatnie w NFZ); telefon ze słuchawkami w celu odbioru tłumaczenia Mszy św. na język polski; lekarstwa, które przyjmujemy; wygodne obuwie; nakrycie głowy; strój kąpielowy.

Pielgrzymka organizowana jest przez parafię Najświętszego Serca Pana Jezusa – Kościół Karmelitów Bosych w Przemyślu.

Zapisy p. Jacek 603 237 888 i na furcie klasztornej