5 Niedziela Wielkiego Postu – 18 III 2018

1. W Wielkim Poście zapraszamy do kościoła we wtorki i piątki na nabożeństwo Drogi krzyżowej o godz. 17.30 oraz na Gorzkie Żale o godz. 16.00. Składka zebrana w czasie Gorzkich Żali będzie przeznaczona na kwiaty do Bożego grobu.

2. W środę nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu i Spowiedzi w naszym kościele.

3. W poniedziałek 19 marca w Uroczystość św. Józefa zapraszamy na rekolekcje o Duchu Świętym, które zakończymy w środę. Rozważania rekolekcyjne po wieczornych mszach św. poprowadzi Pani Maria Miduch, biblistka i wykładowca języka hebrajskiego z Krakowa.

4. Wszystkie osoby, które czytają lekcje w czasie Liturgii Słowa oraz te osoby, które chciałyby czytać w czasie Eucharystii zapraszamy w czwartek po wieczornej mszy na mini kurs czytania. Nadchodzi powoli czas, żeby dopracować ten bardzo ważny element w posłudze przy ołtarzu tak, żeby okazać należny szacunek Słowu Bożemu oraz słuchaczom. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość niedopuszczenia do czytania osób, których nie będzie na tym kursie.

5. W przyszłą niedzielę 25 marca po każdej mszy św. będzie możliwość dokonania duchowej adopcji dziecka poczętego. Odpowiednie druki będą rozłożone przy ołtarzu Matki Bożej.

6. Dziś i przez czas rekolekcji będziemy organizować kiermasz, którego dochód przeznaczymy na remonty klasztoru i kościoła. Na kiermaszu można nabyć kartki świąteczne wykonane przez dzieci ze szkoły podstaw nr 16 z Przemyśla oraz przyjaciół Karmelu, a także palmy, stroiki i wieńce świąteczne. Dziękujemy za wasze wsparcie.