Wniebowstąpienie Pańskie – 13 V 2018

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe: w dni powszednie na godz. 17.30, w uroczystości i niedziele na godz. 16.30.

2. W środę Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź w naszym kościele od godz. 15.00. Natomiast po wieczornej Eucharystii spotkanie Akcji Katolickiej.

3. W dniach od 17 do 19 maja Świecki Zakon Karmelitów Bosych zaprasza na otwarte dla wszystkich rekolekcje karmelitańskie, które poprowadzi o. Łukasz Piskulak.  Codziennie rozpoczęcie Eucharystią o 18.00. W programie rekolekcji: konferencje, Droga Światła, Liturgia Słowa.

4. Karmelitański Ruch Ewangelizacyjno Modlitewny zaprasza w sobotę 19 maja na czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego. Rozpoczęcie o 20.00, zakończenie o 24.00 Eucharystią. Więcej informacji na plakatach.

5. W przyszłą niedzielę:

– O godz. 10.00 msza św. w intencji naszych rodaków przebywających za granicą oraz za ich rodziny. Intencje można zapisywać w zakrystii lub w kaplicy św. Rafała Kalinowskiego, gdzie wyłożone są karteczki.

– Natomiast o godz. 13.30 w Kościele Ojców Reformatów w Przemyślu zostanie odprawiona Msza Święta o Boże błogosławieństwo dla studentów na czas letniej sesji egzaminacyjnej. Podczas Mszy św. zaśpiewa Chór Akademicki Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej i nastąpi specjalny obrzęd POBŁOGOSŁAWIENIA  INDEKSÓW.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, jest już do nabycia w zakrystii nowy Głos Karmelu oraz nasza gazetka parafialna Na Karmel.