XVI Niedziela Zwykła – 19 VII 2020

1. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, dzisiaj po każdej mszy św. odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Ofiary zebrane po mszy św. będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

2. W poniedziałek święto św. Eliasza, w środę św. Marii Magdaleny, w czwartek św. Brygidy patronki Europy, a w sobotę św. Jakuba Apostoła.

3. Przepraszamy za pomyłkę z intencjami mszalnymi w czwartek 16 lipca na mszy o godz. 18.00. Intencja za śp. Stefanię Ekiert była odprawiana przez o. Przeora. Jeszcze raz przepraszamy.

4. Prosimy o modlitwę w intencji naszej Kapituły prowincjalnej, która odbywać się będzie od 20 do 28 lipca w Wadowicach. W czasie Kapituły zostanie wybrany nowy przełożony naszej Krakowskiej Prowincji Karmelitów Bosych oraz pozostali przełożeni.

5. Parafia NMP Nieustającej Pomocy Przemyśl Błonie organizuje pielgrzymkę do WILNA w dniach 29.07.2020  do 02.08.2020. Wyjazd spod parafii – Mickiewicza 50. Pielgrzymka obejmuje odwiedzanie Sanktuarium  m.in. w Łagiewnikach, Toruniu, Gietrzwałdzie, Wilnie, Sokółce, Świętej Wodzie itd. Cena przy 50 osobach 680 zł +15 euro. Zapisy i wpłaty do środy u P. Jacka Rybienika z Bractwa św. Józefa. Szczegóły na plakatach.