28 Niedziela Zwykła – 15 X 2017

W ramach XVII Dnia Papieskiego zebraliśmy dzięki Waszej ofiarności 987,85 zł. Pieniądze zostały przelane na konto Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Serdecznie dziękujemy.

Modlitwa różańcowa w naszym kościele w dni powszednie o 17.30, a w niedziele i uroczystości o 16.30.

Można już składać kartki z Wypominkami do zakrystii oraz na furcie klasztornej. W listopadzie w intencji naszych bliskich zmarłych będziemy modlić się codziennie na Różańcu przed wieczorną Eucharystią, w czasie której będziemy polecać ich Miłosiernemu Bogu.

Dziękujemy o. Łukaszowi za przygotowanie nas do dzisiejszej Uroczystości św. Teresy. W środę będzie święto św. Łukasza, dlatego też życzymy mu już dzisiaj Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi Królowej Karmelu. Triduum, które o. Łukasz prowadził miało być zaproszeniem do wzięciu udziału w Szkole modlitwy, która będzie miała miejsce w czasie poniedziałkowych spotkań KREMu. Pierwsza „lekcja” jutro po wieczornej mszy św. w Sali rycerskiej przy furcie. Tam też więcej informacji o kolejnych spotkaniach. Serdecznie zapraszamy.

Karmelitański Ruch Ewangelizacyjno-Modlitewny zaprasza wszystkich swoich sympatyków i byłych członków do udziału w jubileuszu 25-lecia KREM-u, który odbędzie się 29 października w czasie Eucharystii o godz. 11.30. Z tej racji prosimy rodziców z małymi dziećmi, by może wybrać inną godzinę z mszą św. ponieważ msza jubileuszowa będzie dość długa. Tego też dnia nie będzie modlitw o uzdrowienie po wieczornej mszy św. o godz. 17.00.