31 Niedziela Zwykła – 5 XI 2017

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w cotygodniowe sprzątanie kościoła, które wymaga heroicznych cnót patrząc na bałagan w czasie remontów. Stąd też prośba do wszystkich, którzy dysponują czasem w soboty i chcieliby pomóc. Zapraszamy na godz. 9.00.

Kartki z Wypominkami można składać do zakrystii oraz na furtę klasztorną. W listopadzie w intencji naszych bliskich zmarłych modlimy się codziennie na Różańcu przed wieczorną Eucharystią sprawowaną w ich intencji. Z racji remontów w kościele modlitwa różańcowa będzie w dni powszednie o 17.30 do piątku w Sali Rycerskiej, w sobotę o 17.30 w kościele i w niedzielę o 16.30 w kościele.

W przyszłą niedzielę po mszy o 11.30 spotkanie młodzieży z klas 6 i 7 oraz 2 gimnazjum przygotowujących się do Bierzmowania.

Prezydent Miasta Przemyśla, Rada Miejska w Przemyślu i Dowództwo Garnizonu Przemyśl zapraszają Mieszkańców Miasta do udziału w uroczystościach z okazji 99 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. 11 listopada 2017r. w Archikatedrze Przemyskiej o godz. 10.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny. Bezpośrednio po Mszy św. nastąpi przemarsz ulicami miasta do Pomnika Orląt Przemyskich na dalszą część uroczystości, która rozpocznie się około godz. 11.30.

W dniu 15 LISTOPADA 2017 , tj. w środę, gościć będziemy w naszym kościele świeckiego ewangelizatora i charyzmatyka Marcina Zielińskiego. Spotkanie rozpoczynamy Eucharystią o godzinie 18.00, po której Marcin poprowadzi modlitwę o uzdrowienie. Szczegóły na plakatach w gablocie i na tablicy KREM-u w krużgankach przed Salą rycerską.